Take a fresh look at your lifestyle.

Проблеми Шевченківського району Львова треба вирішувати, – Михайло Пенцак

49

Шевченківський район м. Львова є дуже складний тим, що територія району дуже велика: простягається від Галицького перехрестя і на Рясне, однак він завжди вважався одним з найкомфортніших спальних районів нашого міста.

Близьке розташування більшості його мікрорайонів до центру міста робили його привабливим для проживання. Лише Рясне і Рясне 2 знаходяться подалі від центру. Цей мікрорайон по населеності складає майже 146 тисяч людей і рахується другим за кількістю населення після Сихівського, тому роботи вистачає на кожен день і вона дуже складна. Проте ні близьке розташування до центру, ні велика кількість мешканців не спонукало міську владу розвивати інфраструктуру району.

Шевченківський район – це район Краківського ринку, Підзамче, де є старі забудови. Там є свої питання щодо зношеності будинків і не тільки. Проблем є багато, наприклад: – проблемні дороги ⁃ недотримання генерального плану міста та щільна забудова без належного розвитку інфраструктури ⁃ відсутність якісних транспортних розв‘язок ⁃ погане дорожнє покриття вулиць (в другорядних вулицях чи приватному секторі взагалі відсутнє) ⁃ зношеність та застарілість підземних комунікацій ⁃ відсутність каналізацій на окремих вулицях ⁃ відсутність безпечних та чистих місць відпочинку (парки, сквери, стави) ⁃ погана матеріальна база навчальних закладів ⁃ недостатня кількість закладів позашкільного виховання молоді.

Бюджет міста Львова у зв’язку з децентралізацією збільшився з 1,5 млрд грн. до 8,5 млрд грн., проте якісних змін у нашому районі так і не відбулося. Міська влада ігнорує бажання мешканців розвивати Шевченківський район та лише роздає популістичні обіцянки перед черговими виборами. Вибори 25 жовтня є черговим шансом змінити наш район та зробити його найкращим! Делегування молодих та ініціативних мешканців Шевченківського району до Львівської міської ради стане початком розв‘язання проблем!

Михайло Пенцак, голова львівського осередку “Студентської Свободи”

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.