Take a fresh look at your lifestyle.

Іду на вибори, щоб зробити Миколаївську громаду сильною, заможною, найкращою

283

Дорогі краяни! Я прийняв для себе важливе і зважене рішення балотуватись на посаду голови Миколаївської ОТГ.

Миколаївщина – мій рідний край, моя батьківщина, тут я живу. Тут зростають та навчаються четверо моїх дітей, тут живуть мої батьки, тут – моя сім’я. І мені не байдуже як буде розвиватись рідне місто та наша громада.

Моя велика родина проживає у селах, я виріс у Миколаєві, тому мені добре знайомі проблеми і маленького села, і районного центру, і громади загалом.

Прагну, щоб усі жителі Миколаївської громади жили в комфортних європейських умовах, їздили освітленими, асфальтованими дорогами, отримували якісний рівень усіх послуг: від освітніх до медичних, від соціальних до адміністративних.

Маю досвід роботи в бізнесі та в державній сфері, у підприємництві – понад 10 років, більше чотирьох років управлінського досвіду на посаді голови Миколаївської РДА та начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Також є діючим депутатом Миколаївської районної ради. За час нашої каденції вдалось профінансувати чимало важливих проектів, заасфальтовано багато доріг, за 5 років реалізували майже 200 мікропроектів.

Саме тому балотуюсь на голову громади, щоб створити сильну, спроможну, ефективну Миколаївську ОТГ з чіткою стратегією розвитку. У Миколаївській громаді ми напрацюємо перспективний план розвитку та статут. Відповідно до нього всі села мають розвиватись рівномірно та отримувати фінансування пропорційно до кількості населення. На місцеві вибори іду не сам, а з цілеспрямованою і працьовитою командою патріотів, лідерів, професіоналів своєї справи. У нашій команді – кандидати різного віку, статі, з різних галузей. Серед нас – педагоги, медики, спортсмени, підприємці, активна молодь.

Ключові тези моєї передвиборчої програми: 1. Дороги, інфраструктура, будівництво та ремонт доріг. Це дасть змогу зробити наш регіон інвестиційно привабливим, а отже – заможним. 2. Не менш важливі освіта, медицина, культура, спорт. Більшість закладів потребують належних ремонтів, матеріально-технічного забезпечення. Громаді потрібна освічена, здорова, культурна молодь. 3. Інвентаризація наявного ресурсу (землі, надра, наймані працівники) для наповнення місцевого бюджету та його раціонального використання.

Мої життєві цінності, як і в кожної людини, сім’я, родина, здоров’я – мої найбільші життєві цінності. Я – щасливий батько чотирьох дітей, найстаршому сину -15, наймолодшій доньці- 2 роки, у шлюбі – більше 15 років. Разом з дружиною прививаємо дітям сімейні та християнські цінності. Велика сім’я – це копітка праця над стосунками та вихованням. Вважаю, що найкраще за людей говорять не пусті слова, а саме вчинки і конкретні дії.

Сподіваюсь на Вашу підтримку на виборах. Лише разом ми зможемо зробити нашу громаду сильною, заможною, найкращою.

З повагою до Вас,

Тарас Оприск,

кандидат на посаду голови Миколаївської ОТГ.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.