Take a fresh look at your lifestyle.

Стало відомо, кого обрано депутатом Львівської облради

12 213

Львівська обласна ТВК оголосила результати голосування за депутатів Львівської обласної ради.

Про це передає сайт “032.ua”.

Усього в облраді нового скликання буде представлено 9 партій:

  • “Європейська солідарність” – 30,82%, або 238 132 голосів;
  • “Слуга народу” – 9,49%, або 73 353 голосів;
  • “Самопоміч” – 8,71%, або 67 266 голосів;
  • “Батьківщина” – 7,39%, або 57 088 голосів;
  • “Голос” – 6,56%, або 50 689 голосів;
  • “Свобода” –  6,05%, або 46 721 голосів;
  • “Народний рух України” – 5,8%, або 44 808 голосів;
  • Українська Галицька Партія – 5,66%, або 43 744 голосів;
  • “За майбутнє” – 5,24%, або 40 485 голосів.

Далі пропонуємо ознайомитися із переліком депутатів від політичних партій, які проходять у Львівську обласну раду, як за результатами голосування по округах, так і по списках. Усього – 84 депутати з усієї області.

“Європейська солідарність”

  • Ірина Гримак – колишня заступниця Олега Синютки в ЛОДА, заступниця директора у Будівельній компанії “Лазурит”;
  • Олег Дуда – лікар Львівського онкоцентру і голова Українського лікарського товариства у Львові;
  • Святослав Шеремета – директор КП ЛОР “Доля”;
  • Звенислава Мамчур – завідувачка кафедри ЛНУ ім. Івана Франка;
  • Всеволод Білас – приватний підприємець;
  • Катерина Кеньо – комерційна директорка Львівського лялькового театру;
  • Анна Ярмола – директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги у м. Червоноград;
  • Володимир Квурт – мер Винників;
  • Святослав Стефанків – голова Уличненської сільради;
  • Олександр Ганущин – голова Львівської облради попереднього скликання;
  • Віталій Свіщов – ексдепутат Львівської міської ради;
  • Соломія Риботицька – викладачка коледжу ім. І. Труша;
  • Віталій Корецький – керівник секретаріату “ЄС”, працював у ЛОДА при Синютці;
  • Ольга Березюк – колишня працівниця Львівської ОДА;
  • Микола Седіло – ФОП;
  • Андрій Дума – директор “Львівське АТП 14631”;
  • Ірина Супрун – ФОП;
  • Михайло Гичка – гендиректор Львівської обласної клінічної лікарні;
  • Михайло Дзюдзь – пенсіонер;
  • Степан Буняк – ФОП;
  • Роман Демчина – директор ПП “Рома”;
  • Євген Буба – директор МП “РУНО”;
  • Григорій Козловський – бізнесмен, власник компанії-забудовника та ресторанів у центрі Львова;
  • Володимир Кирилич – хірург Кам’янка-Бузької ЦРЛ;
  • Василь Баран – директор Перемишлянської філії Львівського обласного центру зайнятості;
  • Володимир Доманський – голова Брюховицької селищної ради;
  • Олег Фенчин – хірург Сокальської ЦРЛ;
  • Євген Швед – голова Бродівської райради.

“Слуга народу”

  • Максим Козицький – голова Львівської ОДА;
  • Роман Фединяк – ФОП;
  • Наталія Іванченко – асистентка кафедри ЛНМУ ім. Данила Галицького;
  • Юрій Холод – заступник голови ЛОДА;
  • Олена Василько – директорка Департаменту архітектури та розвитку ЛОДА;
  • Павло Ткачук – начальник Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного;
  • Олександр Тіщенко – військовий комісар Львівського обласного військкомату;
  • Юрій Доскіч – президент ТзОВ “Гал-Кат”;
  • Анатолій Дейнека – начальник управління Львівського обласного управління лісового господарства.

“Самопоміч”

  • Любомир Зубач – заступник міського голови Львова з містобудування;
  • Парасковія Дворянин – директорка інформаційних проєктів ТРК “Люкс”;
  • Інна Свистун – начальниця управління комунальної власності ЛМР;
  • Роман Кізима – приватний підприємець;
  • Сергій Оленич – директор ПП “Карпатибудінвестсервіс”;
  • Тетяна Письменна – заступниця директора ТзОВ “Технічне бюро “Фаєрмур”;
  • Володимир Хархаліс – директор ТзОВ “Явір-Інвест”;
  • Олег Василишин – директор Львівської філії “Укргазбанку”;
  • Олександр Кобзарєв – директор КУ Інститут міста.

“Батьківщина”

  • Михайло Цимбалюк – народний депутат України;
  • Іван Стецькович – працівник Львівської облради;
  • Андрій Дуліб’яник – радник директора ТзОВ “Надрагідробурмаш”;
  • Наталія Тимчій – голова Львівського міського осередку “Батьківщини”;
  • Леонід Цибуля – в.о. головного лікаря Радехівської центральної райлікарні;
  • Євгеній Гірник – комерційний директор ФОП Гірник;
  • Степан Пилип – приватний підприємець.

“Голос”

  • Ростислав Добош – пластун, заступник директора ТзОВ “Компресорні технології”;
  • Северин Хобзей – ресторатор;
  • Іванна Герус – пластунка, голова секретаріату “Голосу”;
  • Наталія Галецька – викладачка УКУ, юрисконсульт ТзОВ “Бізнес Профіт Консалт”;
  • Захар Миляник – приватний підприємець;
  • Роксоляна Вороновська – директорка ТОВ “Ел Ві Бі Ес Консалтинг”;
  • Роман Дмитришин – лікар Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

“Свобода”

  • Олег Панькевич – голова місцевого осередку партії, нардеп 7 скликання;
  • Йосиф Ситник – доктор економічних наук, завідувач кафедри Національного Університету “Львівська політехніка”;
  • Ірина Сех – юристка ТОВ “Лада-Органіка”, нардеп 7 скликання;
  • Едуард Леонів – громадський діяч, політв’язень, захисник Конституції, нардеп 7 скликання;
  • Галина Чорна – головний редактор партійної газети, нардеп 7 скликання;
  • Михайло Байтала – полковник служби цивільного захисту, начальник управління Державного агентства з управління зоною відчуження.

Народний рух України

  • Сергій Дзядик – голова Львівського осередку НРУ;
  • Микола Іщук – ФОП;
  • Богдан Гагалюк – перший заступник голови Львівської облради (Ганущина);
  • Надія Тимків – працівниця “Укрпошти”;
  • Ярина Лучко – медсестра 2-ї міської поліклініки Львова;
  • Роман Филипів – заступник голови партії.

Українська Галицька Партія

  • Тарас Чолій – депутат Львівської міськради попереднього скликання;
  • Юрій Фольварочний – депутат Радехівської міської ради;
  • Іван Щурко – голова  Академічного католицького товариства “Обнова”;
  • Ірина Кравець – в.о. міського голови Нового Роздолу;
  • Марія Кульчицька-Волчко – редакторка  “Медіа Дрогобиччина”;
  • Віталій Андрейко – директор ЖК “Приозерний”.

“За майбутнє”

  • Тарас Батенко – чинний народний депутат України;
  • Володимир Саган – представник БО “Фонд братів Дубневичів”;
  • Тарас Подвірний – помічник народного депутата;
  • Тетяна Бей – директорка ТзОВ “Форелька”;
  • Галина Степанюк-Телішевська – ФОП;
  • Ярослав Дубневич – народний депутат України, брат Богдана Дубневича.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.