Take a fresh look at your lifestyle.

Дотримання карантину: Міністр охорони здоров’я пригрозив “Епіцентру”

884

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурено відреагував на повідомлення у соцмережах про 72-годинну п’ятницю у магазинах, на тлі введення “карантину вихідного дня”, зазначивши, що його колеги з уряду відреагують на такий цинізм.

Про це він заявив на брифінгу, передає кореспондент УНН.

“Вчора мене обурило в соціальних мережах пост від Епіцентру. Як там було – продовжимо п’ятницю на 72 години. Хочете покуражитися, хочете робити фарс на здоров’ї людей? Якщо хочете покуражитися, то поїхали зі мною в реанімацію. Покуражтесь перед людьми, які помирають кожного дня… Я впевнений, що мої колеги по уряду, які відповідають в тому числі і за контроль, дадуть відповідну відповідь на цей фарс, цинізм – так я сприймаю ці речі, які пишуться в соціальних мережах”, – сказав Степанов.

Додамо, що у Facebook з’явився пост від компанії “Епіцентр”, де опублікували повідомлення про введення 72-годинної п’ятниці у зв’язку з “карантином вихідного дня”. У мережі люди розділилися на два “табори” – одні вважали цей допис не смішним, а інші навпаки підтримали жарт своїми публікаціями.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.