Take a fresh look at your lifestyle.

Обласна влада не дофінансовує лікарню “Заклад”: не вистачає навіть на хліб пацієнтам

349

Медики Львівської обласної психіатричної лікарні “Заклад” направили звернення до влади області щодо вирішення питання із заборгованості за продукти харчування для своїх пацієнтів. Звернення адресовано керівнику департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Оресту Чемерису та начальнику управління майном спільної власності облради Віктору Кусому.

Борг перед постачальниками становить 269,8 тис грн.

Медики також повідомляють, що для того, щоб прогодувати пацієнтів до кінця року – їм необхідно ряд першочергових продуктів, зокрема хліб, масло, картоплю та ін. Лікарня просить владу області посприяти у вирішенні даної проблеми.

Текст звернення:

Зазначимо, що лікарня “Заклад” є комунальним закладом Львівської обласної ради. У 2019 р. керівництво обласної ради на чолі з головою Олександром Ганущином неодноразово намагалося примусово приєднати психіатричну лікарню “Заклад” до “Кульпарківської”, однак через активні протести лікарів – цього не було зроблено.

У 2020 р. медики “Закладу” постійно скаржаться на заборгованість по виплаті зарплати.

12 березня цього року Львівська обласна рада на сесії проголосувала за виділення 35 млн грн на премії для чиновників Львівської обласної державної адміністрації. Водночас, для боротьби із коронавірусом на Львівщині депутати виділили всього 5 млн грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.