Take a fresh look at your lifestyle.

Зловживання у НПП «Північне Поділля»: облрада звернулась до Кабміну

313

19 листопада 2020 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи голови фракції ВО «Свобода» Олега Панькевича було ухвалено звернення до Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з приводу зловживань керівника Національного природного парку «Північне Поділля».

Як йдеться у документі, до Львівської обласної ради надійшло звернення членів трудового колективу НПП «Північне Поділля», а також профспілкового комітету НПП «Північне Поділля» щодо неправомірних дій директора парку Кийка А.О., які загрожують стабільній роботі установи.

Як зазначають працівники у своєму зверненні, упродовж 2019-2020 років на підприємстві виникла низка проблем і непорозумінь, зокрема:

-Перешкоджання Кийком А.О. законній діяльності первинної профспілкової організації НПП «Північне Поділля», перепони в  підписанні колективного договору.

-Упереджене ставлення директора до виплати премій окремим працівникам.

-Упереджені кадрові призначення, виплати доплат та надбавок.

-Використання Кийком службового автотранспорту не за призначенням.

-Неефективне використання бюджетних коштів, виділених на утримання установи.

-Незаконне переслідування та притягнення Кийком окремих працівників до дисциплінарної відповідальності (зараз вони позиваються в судах).

– Тиск на окремих працівників через їхні звернення до правоохоронних органів щодо можливих неправомірних дій директора та ін.

«Працівники трудового колективу зазначають, що директор вводить нові положення про структурні підрозділи установи та посадові інструкції працівників, розроблені з порушенням норм законодавства без погодження з юрисконсультом, надає незаконні попередження про зміну істотних умов праці, які фактично не змінилися. Відтак із 3 січня 2021 року ряд працівників, які не погодяться зі зміною істотних умов праці, будуть звільнені», – йдеться у зверненні.

Депутати звертаються до міністра з проханням скерувати фахівців міністерства для ретельного вивчення ситуації в трудовому колективі і вжити належних заходів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.