Take a fresh look at your lifestyle.

Більшість облради порушила принципи місцевого самоврядування, – Панькевич

201

1 грудня 2020 року, в день першої сесії Львівської обласної ради, депутатська більшість порушила регламент та принципи місцевого самоврядування. Як зазначив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич, представниця фракції “ЄС”, яка головувала на засіданні, не надала слово кандидатам на посаду голову ради та дозволила собі коментувати виступи.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”.

Депутати фракції ВО «Свобода» обурилися тим, що лічильна комісія після наради відразу перейшла до питання голосування за кандидатів на посаду голови облради, не надавши кандидатам слова для виступів та для обговорення.

Водночас під час виступу кандидата на голову від ВО «Свобода» Йосифа Ситника головуюча дозволяла собі перебивати його і коментувати його виступ, «начебто він не про те говорить».

«Це не тільки порушення регламенту, а я загалом принципів місцевого самоврядування – прозорості, демократії, гласності. З таких кроків розпочали свою діяльність в облраді політичні сили, які представляють більшість. Це тривожний сигнал. Але хай вони не думають, що ми мовчатимемо на ці порушення», – зазначив Олег Панькевич.

Окрім того, Олен Панькевич зазначив, що корупційні дії закладено в рішенні щодо голосування, яке передбачає різні позначки. «Це означає, що відбувається контроль над депутатами. Це небезпечний початок роботи, який свідчить про початок корупції», – зазначив свободівець.

Нагадаємо, що фракція ВО “Свобода” у Львівській обласній раді на сесії 1 грудня висунула на посаду голови облради кандидатуру члена Ради уповноважених ВО “Свобода”, завідувача кафедри НУ “Львівська політехніка”, доктора економічних наук Йосифа Ситника.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.