Take a fresh look at your lifestyle.

Більшість заблокувала пропозицію Сех зробити роботу облради прозорішою

247

4 грудня на сесії Львівської обласної ради не пройшли ініціативи депутатки від ВО «Свобода» Ірини Сех щодо відкритості й публічності роботи депутатських комісій. Пропозиції було заблоковано депутатами фракцій «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Слуга народу».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”.

Під час розгляду Положення про постійні депутатські комісії Ірина Сех запропонувала низку змін, які необхідні для публічності та ефективності роботи комісій. Зокрема йшлося, аби члени комісій ухвалювали рішення шляхом поіменного голосування, а також, аби інформацію про час і місце проведення засідання та проект порядку денного оприлюднювали не пізніше, ніж за три доби, а не за одну добу, як це передбачено в проекті положення.

Однак ці пропозиції не набрали необхідної кількості голосів депутатів.

Також найчисельніші фракції заблокували ініціативу Ірини Сех запровадити онлайн-трансляції засідань комісій на офіційному сайті Львівської обласної ради. Як зазначила депутатка, така практика є в деяких місцевих радах, а в час пандемії це буде корисно для ефективної й прозорої роботи комісій. Не підтримали пропозиції депутати фракцій «Європейська солідарність», «Батьківщина» і «Слуга народу».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.