Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові відкриються безкоштовні курси з ІТ-освіти (фото)

69

12 грудня відбулася презентація благодійного освітнього фонду «СофтСкілл».

12 грудня відбулася презентація благодійного освітнього фонду «Софт Скілл». Метою проєкту є створення сприятливих умов для росту і розвиту молодих ІТ-спеціалістів.

Благодійний фонд «Софт Скілл» ставить за мету надання освіти соціально незахищеній молоді від 14 до 18 років. У цю категорію входять сироти, підлітки з неблагополучних або багатодітних сімей, та інші.

Засновником благодійного фонду став фахівець з ІТ-технологій Андрій Кондратьєв. Андрій у сфері близько 10 років та має великий досвід громадської діяльності. До проєкту також долучилися: громадський активіст та студент Михайло Пенцак та кваліфікований юрист Володимир Чайка.

«Курсами з ІТ в наш час вже нікого не здивувати. З кожним роком їх стає все більше. Однак ці освітні курси є доволі коштовними, що створює перешкоди для здобуття знань усім верствам населення. Та на жаль, є категорія молоді, яка має прагнення до навчання, але через фінансові та соціальні проблеми, які від них не залежать, часто унеможливлює отримання бажаної освіти. Саме тому ми і заснували наш благодійний проєкт – мета якого є надавати освіту тим, хто має прагнення, але не має матеріальної змоги», – так пояснює ідеологію проєкту його засновник, Андрій Кондратьєв.

«У цій сфері чим раніше почнеш, тим краще. Якщо, до прикладу, отримати оствіту в 16 років, в 17-18 почати активно працювати, то вже до 25 можна мати як кар’єрні надбання, так і нормальне фінансове забезпечення», – додає Михайло Пенцак, відповідальний по PR та зв’язкам з громадскістю.

Навчальний курс складається з кількох етапів:

  • курс Linux, по проходженню якого студенти отримають навички роботи з цією дуже популярною серверною системою, навчаться встановлювати, налаштовувати, шукати проблеми та вирішувати їх;
  • курс по мережевій іженерії, по проходженню якого студенти зрозуміють будову та принцип роботи мережі, дізнаються, що таке пакети і яких типів вони бувають, навчаться будувати власну мережеву інфраструктуру та маршрутизацію. А також зможуть навчитись аналізувати мережевий трафік, знаходити проблеми та виправляти їх;
  • бази даних. Базовий курс по базам даних, по завершенню якого студенти дізнаються які існують БД, як їх встановлювати, налаштовувати, створювати нові та видаляти старі. Також студенти навчаться додавати та змінювати дані в таблицях баз даних;
  • курс Docker. Курс покликаний познайомити студентів з Docker та його футкціональністю;
  • курс програмування на Python та/або С++.

Передбачаються, як теоретичні заняття, так і практичні. По закінченню кожного навчального блоку студенти складатимуть іспити для внутрішньої оцінки якості засвоєного матеріалу.

Окрім того, проєкт має на меті не тільки навчати студентів, а й направляти на стажування для набуття досвіду в партнерських ІТ компаніях (за умови набуття певного віку та проходження співбесіди).

Також благодійний фонд протягом певного часу здійснюватиме підтримку своїх випускників, так як ставить на меті перш за все якість та результат, а не фінансову вигоду, на відміну від комерційних курсів.

Команда благодійного проєкту запрошують до співпраці волонтерів, благодійні організації та соціальні служби з метою пошуку здібної соціально незахищеної молоді.

«Якщо ви є активною молодою людиною, яка прагне до росту та розвитку то долучайтесь до нашого проєтку будем вам раді.» – додає Володимир Чайка, юридичний консультант благодійного фонду.

У разі винекнення питань та пропозицій, керівництво благодійного фонду просить зв’язуватись з ними за наступними контактами:

e-mail: soft-skill@ukr.net

Facebook:   fb.me/softskill.ua

Instagram:  @bf_softskill

Фінансово підтримати проєкт можна на Patreon: https://www.patreon.com/softskill

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.