Take a fresh look at your lifestyle.

Закликаю всіх до єдності перед викликами, які чекають нас у новому 2021 році, – Михайло Лучечко

157

З нагоди Нового 2021 року та Різдва Христового, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко привітав всіх зі святами.

“Дорогі громади Жидачівщини, Миколаївщини, Сколівщини та Стрийщини! Дорогі українці! 2020 рік об’єднав нас у новий Стрийський район, куди увійшло наших 14 територіальних громад та більше 300 тисяч жителів.

Рік, що минув, безумовно, був не пересічним для України. Ми обрали нових депутатів та голів місцевих рад. Дякую всім, хто виконав свій громадянський обов’язок і прийшов на виборчу дільницю та зробив свій вибір. Звертаюсь у свою чергу до обранців – не забувайте тих, хто довірив Вам свої голоси. При кожному ухваленому Вами рішенню – пам’ятайте, що інтереси пересічних українців мають бути понад усе.

Нова Стрийська районна рада завершує передачу у підпорядкування місцевим громадам закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Ми повинні це зробити до липня 2021 року. Наразі, це одне з основних завдань, які покладені на новоутворенні районні ради.

Дивлячись у майбутнє, закликаю всіх до єдності перед тими викликами, які чекають нас у новому 2021 році. Об’єднавшись, ми принесемо у наші домівки мир, спокій, любов і достаток.

У ці святкові дні згадаймо, зокрема, тих, хто зі зброєю у руках захищав та захищає Україну, наше мирне небо! Дякую Вам, захисники! Певен, що разом ми переможемо!

Бажаю всім Божого благословення, здоров’я, радості, здійснення всіх мрій, щасливого Різдва, щедрих колядок і смачної куті.

З Новим роком! Христос Рождається!”, – зазначив Михайло Лучечко.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.