Take a fresh look at your lifestyle.

Лучечко до Щебеля: “На злодію шапка горить”

3 104

Голова Стрийської районної ради, миколаївчанин Михайло Лучечко прокоментував закиди міського голови Миколаєва Андрія Щебеля, що районна рада намагається зробити миколаївську громаду зубожілою.

Про це йдеться в інтерв’ю ТРК “Миколаїв-Львівський”.

Михайло Лучечко відстоює позицію, що майно колишньої районної ради є власністю не лише Миколаївської ОТГ, але й інших ОТГ, які створені на базі громад колишнього Миколаївського району, зокрема Новороздільської та Розвадівської.

Відповідаючи на закиди Андрія Щебеля щодо можливої продажі районною радою приміщення “Укртелекому” – Михайло Лучечко зазначив, що це є безпідставний наклеп.

“Ця будівля завжди належала Миколаївській районній раді, – продовжив голова районної ради, – Сьогодні ми чуємо від міського голови, що вони вже включили у дохідну частину бюджету на 2021 р. прибутки від будівлі. У мене питання: на якій підставі? Вам передавальні акти ніхто не підписав. Яке Ви мали право це зробити? З таким самим успіхом можна було включити у дохід і “Фуджікуру” та “Електрон”, які знаходяться у Львові. Це є невігластво і юридично не грамотно.

На рахунок закиду продажу, який звучав від Андрія Івановача, хочу зазначити, що за останні кілька років все було роздано і продано. Хочу нагадати на рахунок будівлі “Громади” – саме представник Народного Руху, який йшов у команді з Андрієм Івановичем, і придбав цю будівлю, яка призначалася для молодіжного нашого “Пласту”. Тому ці всі закиди Андрія Івановича є безпідставними. Складається враження, що на злодію і шапка горить.

Я обіцяю, що поки буду головою Стрийської районної ради – жодна будівля, яка є на балансі районної ради не буде продана, як мінімум без згоди місцевої громади”.

Повне відео інтерв’ю = дивіться за посиланням:

Нагадаємо мер Щебель 12 січня виступив із заявою про те, що його не влаштовує те, що Стрийська районна рада, як правонаступник Миколаївської районної ради, хоче залишити за собою приміщення “Укртелекому”, кількох гаражів, машини та телерадіокомпанію “Миколаїв-Львівський”. При цьому міський голова не послався у своїй заяві на законодавство.

Кількома тижнями раніше Андрій Щебель потрапив у скандал на всеукраїнському рівні, коли намагався замість Миколаївської районної лікарні створити новий Центр надання медичних послуг Миколаївської міської ради. Це призвело б до повідомлення про звільнення працівників районної лікарні. З різкою критикою такої ініціативи мера Миколаєва виступили В’ячеслав Негода (заступник Міністра розвитку громад та територій України) та Ірина Микичак (заступниця Міністра охорони здоров’я України).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.