Take a fresh look at your lifestyle.

Стрийська райрада хоче запровадити медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА»

305

З ініціативи заступника голови Стрийської районної ради, свободівця, учасника російсько-української війни Михайла Галущака у районній раді зареєстровано Проєкт рішення Про затвердження Положення про нагородження відзнакою Стрийської районної ради до 130-річчя від Дня народження Євгена Коновальця – Почесна медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА».

15 січня цей Проєкт рішення підтримали комісії районної ради і висунули його на затвердження сесії, яка відбудеться 21 січня.

Засідання комісій районної ради 15 січня

“Значна частина учасників теперішньої російсько-української війни вважають свою боротьбу продовженням тієї, яку проводила ОУН та УПА. Нічого дивного, адже історія – це безперервний процес і її потрібно розглядати у причинно-наслідковому зв’язку. У великій мірі, саме пам’ять про героїв минулого породжує героїв сьогодення. Добре, щоб теперішні і майбутні наші захисники виховувалися на пам’яті про своїх предків з ОУН та УПА. Нагадаю, що УПА найдовше з усіх підпільних армій Європи провадила свою боротьбу після Другої світової війни. Нам є чим гордитися!”, – наголосив Михайло Галущак.

Засідання комісій районної ради 15 січня. На фото – Мирон Турчак, Михайло Галущак та Юрій Вінярський

Положення про нагородження відзнакою Стрийської районної ради до 130-річчя від Дня народження Євгена Коновальця – Почесна медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА».

 1. Почесною медаллю «За продовження боротьби ОУН та УПА» пропонують нагороджувати захисників України – учасників російсько-української війни.
 2. Відзнаку Стрийської районної ради до 130-річчя від Дня народження Євгена Коновальця – Почесна медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА» – засновано для нагородження учасників російсько-української війни.
 3. Почесна медаль районної ради – це пам’ятна медаль.
 4. Почесною медаллю нагороджують учасників бойових дій, які захищали територіальну цілісність України у новітній російсько-українській війні.
 5. Нагородження Почесною медаллю проводиться одноразово, повторні нагородження не здійснюються.
 6. Висунення на нагородження здійснюють: постійні комісії районної ради, органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні органи, підприємства, установи, організації та громадські організації.
 7. Клопотання про нагородження є у формі анкети, яку потрібно заповнити і внести на розгляд до районної ради. До клопотання потрібно також долучити копію учасника бойових дій чи копію довідки про перебування в АТО/ООС.
 8. Попередній розгляд матеріалів для нагородження Почесною медаллю здійснює керуючий справами районної ради.
 9. Рішення про нагородження Почесною медаллю приймає комісія Стрийської районної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, духовної, культурної спадщини і відродження української нації.
 10. Рішення про нагородження Почесною медаллю оформляють Розпорядженням голови районної ради.
 11. Організацію нагородження та необхідний облік Почесних медалей здійснює керуючий справами районної ради. Почесну медаль вручає голова районної ради, заступники голови районної ради або інші уповноважені особи в урочистій обстановці.
 12. Втрачена Почесна медаль повторно не видається.

Нагадаємо, що 21 січня сесія Стрийської районної ради розгляне Проєкт рішення Про проголошення 2021 року Роком Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця (ініціатива заступника голови Стрийської районної ради, свободівця Михайла Галущака).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.