Take a fresh look at your lifestyle.

“Йому давали 2 тижні, але він вижив”: 20-річний Семен, який аж посивів від хімії, потребує підтримки

242

Медики прогнозували, що 20-річний Семен Цикорський, у якого виявили рак 4-ї стадії, проживе лише два тижні. Натомість, хлопець показав неабияку жагу до життя. Ось уже два роки уродженець міста Курахово Донецької області, який завершив навчання у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій, бореться за право жити.

Про це повідомив Семен Цикорський.

“25 січня, комп’ютерна томографія показала, що таблетки (Вотрієнт), які він приймав 3 місяці поспіль, дали результат – метастази зменшились.” – говорить Семен.

Так, у квітні 2020 року Семен увійшов у ремісію, а метастази на легенях – зникли. Здавалося, рак відступив – жити б і радіти разом із красунею дружиною Анею. Радості хлопця не було меж, але вже у липні того ж року підступна хвороба атакувала знову – онкологія повернулась.

Боротьба за життя молодого чоловіка триває два роки. За цей час він пройшов операцію, променеву терапію, 8 курсів хіміотерапії, після чого медики йому призначили таблетовану хімію – її молодик приймає вже три місяці.

У понеділок, 25 січня, комп’ютерна томографія показала, що таблетки (Вотрієнт), які він приймав 3 місяці поспіль, дали результат – метастази зменшились. Семену Цикорському продовжили лікування із допомогою таблетованої хімії. Один курс препарату на місяць вартує 30 тисяч, однак, ліки потрібно пити ще мінімум три місяці – а це вже 90 тисяч гривень.

«Я вже пропив 3 місяці таблетки, і вони дали позитивний результат. Це для мене велика радість. Я прошу всіх не байдужих допомогти мені зібрати гроші на лікування. Переривати курс категорично не можна. А грошей у нас більше немає», – звертається до небайдужих Семен.

До слова, нещодавно Семен зізнався, що хіміотерапія дала досить неочікуваний для нього ефект – абсолютно зник пігмент волосся, внаслідок чого 20-річний хлопець повністю посивів. «Наразі я живу з дружиною в мами, бо всі гроші йдуть на лікування, вірю, що незабаром я одужаю і буду жити хорошим життям, не думаючи про хворобу та про те, де взяти гроші на лікування. Я вірю, що буду жити як всі здорові люди, сповна насолоджуючись життям. Мені продовжили лікування ще на 3 місяці. Я щиро сподіваюсь, що це – останні три місяці боротьби із недугою, і я надалі я буду абсолютно здоровою людиною. Я знаю, що я сильніший за рак, бо я з Богом», – говорить Семен.

Реквізити для допомоги: Приват Банк- 5168 7573 9485 5334 Альфа Банк- 4102 3212 5045 4831 Ощадбанк – 5167 4901 4461 0962 Monobank – 4441 1144 2143 2913 Отримувач – Цикорський Семен Станіславович.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.