Take a fresh look at your lifestyle.

Для Бродівської міської ради закуплять автомобіль за 50 тисяч доларів

563

За кошти бюджету Бродівської МТГ закуплять новий мінівен вартістю 1 млн 440 тис. грн.

Про це повідомила депутат фракції ВО “Свобода” Ольга Шайдулліна на своїй сторінці у Facebook.

Зі слів депутата, на сесії міської ради 4 лютого депутати вносили зміни до Бродівського міського бюджету за рахунок залишку коштів міського бюджету, що утворився станом на 01 січня 2021 року. Мова йде про 4 млн.440 тис.грн.

депутат Ольга Шайдулліна

“Ми підтримали виділення коштів на покриття заборгованості по дошкільних навчальних закладах, закладах культури, на доплати медичним працівникам, які беруть участь у подоланні пандемії коронавірусної інфекції, на виплати звільненим працівникам колишніх сільських рад, на функціонування сільської пожежної команди в с. Комарівка, поточний ремонт огорожі спортивного майданчика в СЗОШ №2м. Броди, ремонт автовишки і т.д. Але вважаємо, що придбання автомобіля для потреб міської ради вартістю 1 млн.400 тис. грн. зараз не на часі. Вважаємо, що в нашій громаді є набагато важливіші справи, набагато серйозніші проблеми”, – підкреслила Ольга Шайдулліна.

Читайте також: “Чудовий приклад для малої громади”: як мешканці Раделич поприбирали дорогу до села (ФОТО)

Проблемою номер один депутат вважає забезпечення достойного медичного обслуговування жителів Бродівської МТГ. А це неможливо без капіталовкладень у місцеві заклади охорони здоров’я.

“Моя пропозиція скерувати 1 млн.400 тис. грн. на розвиток медицини, на жаль, набрала лише 10 голосів. Напевне депутати вважають, що для громади автомобіль важливіший. Напевне більшість вже забула про свої обіцянки забезпечити європейські стандарти медичних послуг”, – зауважила Ольга Шайдулліна.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.