Take a fresh look at your lifestyle.

Львів вчергове виявився неготовий до снігопаду: соцмережі обурюються (ФОТО)

167

8 лютого мешканці Львова зустріли ранок нерозчищеними автомобільними дорогами, автобусними зупинками та хідниками. Люди відверто обурються недопрацюванням комунальних служб міста.

Відповідні фотографії мешканці Львова викладають у соціальних мережах.

“Таке враження, що Мер Садовий живе в паралельному світі. 8.30 ранок, за метрів 100 від його робочого місця Центр нічого не почищено. Гордо на весь Львів заявив що вулиці всі прибрані. Так от від Наукової до Топольної ні одної снігоприбиральної техніки!!! Де техніка?!”, – обурюється учасниця спільноти Варта1 у Facebook.

ФОТО Facebook Галина

“А де техніка? Липинського, Промислова, Миколайчука 8:10”, зазначила учасниця спільноти Варта1 у Facebook.

ФОТО Facebook Катерина Михайлевська

Учасниця групи Гаряча лінія міста Львова у Facebook виклала фотографію вулиці Липинського,3: “Ось таке відношення Жеку-407 до людей. Снігу ні пройти ні проїхати”.

вулиця Липинського, ФОТО Facebook Наталя Проскуріна

“Початок Пасічної непарні номера, снігу по коліна! Пройти не можливо!”, – зауважила учасниця групи Гаряча лінія міста Львова у Facebook .

вул. Пасічна, ФОТО Facebook Зеня Гірка

“Добрий день. Я звичайно розумію що сніг випав серед літа, але бачу що снігоочисну техніку забули в Рясне направити. Зупинки кровотечі громадського транспорту не розчищені, пішохідні доріжки теж. Дуже прошу почистити!!!”, – зазначила учасниця групи Гаряча лінія міста Львова у Facebook .

Рясне, ФОТО Facebook Юля Мізерак

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.