Take a fresh look at your lifestyle.

Місто Жовкву очищають від снігу у посиленому режимі

532

Сьогодні 8 лютого голова Жовківської МТГ Олег Вольський допоміг комунальникам розчистити подвір’я міськради від снігу та закликав містян утриматися від незапланованих поїздок.

Відповідна інформація розміщена на персональній сторінці Олега Вольського у Facebook.

ФОТО Facebook Олег Вольський

“Дякую Марії Пилипівній та усім наших комунальникам і дорожнім службам за те, що з ночі працюєте! Дорога Жовківська громадо, зважаючи на чергове попередження про ускладнення погодніх умов протягом найближчих 2 днів, просимо Вас утриматись від незапланованих поїздок, особливо власним транспортом”, – написав міський голова.

Читайте також: Львів вчергове виявився неготовий до снігопаду: соцмережі обурюються (ФОТО).

Також Олег Вольський підтвердив, що комунальники працюють у посиленому режимі.

ФОТО Facebook Олег Вольський
ФОТО Facebook Олег Вольський

Містяни зауважують, що є проблеми з розчисткою снігу у багатьох вулицях Жовкви, а також в інших населених пунктах Жовківської МТГ.

“В нас все стоїть не чим добратись на роботу грейдер не їхав просим розгорнути дороги Зіболки гори”, – зауважила користувачка мережі Оксана Мороз.

“Цікаво, які вулиці розчищали по львівській та біля АС не можливо було проїхати, так машиною кидало в різні сторони”, – прокоментувала користувачка мережі Марта Мартелова.

“Село Малі Передримихи також дорогу замело до роботи добратися неможливо. Прохання не забудьте про М. Передримихи !!!!”, – зазначила користувачка мережі Леся Кушнір.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.