Take a fresh look at your lifestyle.

Поза чергою можуть вакцинувати Зеленського, Шмигаля та інших “суспільних авторитетів”, – МОЗ

36

Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість внести зміни до національного плану вакцинації від коронавірусу, щоб швидше щепити не лише президента, прем’єра та очільника МОЗ, а й “суспільних авторитетів”.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів на форумі з питань коронавірусу у Києві.

“Ми допускаємо не вакцинацію поза чергою… Ми допускаємо внесення змін до національного плану вакцинації, щоб показати безпечність вакцини, якою ми будемо вакцинувати громадян. Для цього потрібна довіра людей…

Така довіра виникає в людей, наприклад, якщо міністр охорони здоров’я говорить, що треба вакцинуватися або президент. Так сталось, що я і Володимир Олександрович не належимо до жодної групи ризику, тому припадаємо на п’ятий етап (як головнокомандувач президент потрапляє у другу чергу вакцинації, разом з військовими).

Але щоб довести (безпечність вакцин – ред.)… По такому шляху ідуть різні країни світу, коли вакцинуються перші особи держави. В тому числі, тут можуть бути люди, які є авторитетами в суспільстві.

На цьому тижні, думаю, ми вже визначимось, і за потреби ми внесемо відповідні зміни з такою певною кількістю людей, які можуть власним прикладом довести безпечність вакцини. Як наслідок, збільшиться кількість людей, які готові до безкоштовної вакцинації”, – підкреслив міністр.

Станом на 8 лютого остаточного рішення щодо змін у порядку вакцинації ще немає.

Раніше Степанов уже говорив про можливість щеплення президента й прем’єра поза ухваленим календарним планом вакцинації населення, за яким першочергово вакцинують вразливі та суспільно важливі групи населення. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.