Take a fresh look at your lifestyle.

На вихідних Україною пройдуться люті морози: температура сягатиме до -25 градусів

27

Синоптик Наталка Діденко спрогнозувала на вихідні в Україні серйозні морози до -20 і -25 градусів тепла.

“Прогноз погоди зараз складати – явно непроста робота. Серія циклонів, що проносяться Україною, сніг, дощ, від сильного морозу на півночі до +15 градусів в Криму, штормовий вітер, ожеледиця, хуртовини, ожеледь… Словом, треба призупинитися, а то вийде ледь не весь список зимових та весняних атмосферних явищ)Завтра, 9-го лютого, циклон з атмосферними фронтами все ще впливатиме на нашу погоду.Тому найближчої ночі опади ще охоплять більшість областей України. А завтра вдень їхня найбільша ймовірність – на Сході, у північно-східних областях та на Дніпропетровщині.

Карта 1.Фаза опадів – вкрай примхлива.Опади шарами розподілятимуться із півночі та південь – сніг, потім мокрий сніг, потім льодяний дощ та дощ.Залежно від градусів. Хто в горах – дуже обережно, лавинна небезпека!Температура повітря буде завтра – балувана Галя. Вночі ще до нормальних морозів, -6-13 градусів, а ось вдень 8-го лютого очікується:

-у північних областях України -5-9 градусів, найхолодніше; у західних областях -1-4, на Волині та Рівненщині до -7 градусів, у Чернівецькій області близько нуля, на Закарпатті до +5 градусів; у центральних областях +1+4 градуси, Полтавщині до -2 градусів;у східних областях на Луганщині та Донеччині +3+6 градусів, у Харківській області близько нуля;у південній частині +5+10, в Криму до +13+15 градусів!

ФОТО з Facebook Наталки Діденко

Карта 2.Вітер в Україні віятиме зі сходу. буде рвучким, некомфортним.Тепер Київ.Найближчої ночі ще йтиме сніг, затримається, з періодами, до ранку. Вдень у вівторок опади слабшатимуть та припинятимуться. На дорогах ожеледиця!Температура повітря вночі до -10 градусів, вдень очікується -2-5 градусів.

ФОТО з Facebook Наталки Діденко

А з вихідних в Україну запливе чергова порція серйозних морозів.Буде і -20, і -25 градусів.

Тому поки що – відповідний одяг, взуття, ретельна перевірка стану автомобіля та опалювальних приладів, не легковажити здоров’ям, допомогти тим, кому особливо складно в таку погоду, не забувати про пташок та вуличних тварин.

Словом, серіал “Люті циклони в Україні” хай буде цікавим та повчальним. Без жодних негативних наслідків.У нас є затишні домівки, календар, який каже, що весна близько, і щоденний прогноз погоди – ми надійно захищені”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.