Take a fresh look at your lifestyle.

Стало відомо, які партії можуть пройти до парламенту: свіжий рейтинг

1 595

Чотири політичні партії мають найкращі шанси подолати п’ятивідсотковий бар’єр, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом.

Про це повідомляє Центр Разумкова

“Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради, найбільшу підтримку виборців отримали б політична партія “Слуга народу” (за неї готові віддати свій голос 15% усіх опитаних або 22% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме) та партія “Опозиційна платформа — За життя” (відповідно 14% і 22%)”.

За партію “Європейська солідарність” готові віддати свій голос відповідно 12% і 18%, ВО “Батьківщина” — відповідно 7,5% і 10%”

Партію “Сила і честь” готові підтримати відповідно 3% і 5%, партію “Голос” — відповідно 2% і 3%.

Радикальну партію Олега Ляшка— відповідно 2% і 2,5% респондентів, ВО “Свобода” — відповідно 2% і 2,5%, партію “Громадянська позиція” — відповідно 2% і 2%, партію “Українська стратегія Гройсмана” — відповідно 2% і 2%, “Партію Шарія” — відповідно 2% і 2%, партію “Опозиційний блок” — відповідно 1% і 1%, партію “УДАР Віталія Кличка” — відповідно 1% і 1%.

Крім того дострокове припинення повноважень Верховної Ради України і проведення дострокових виборів до Верховної Ради підтримують 52% опитаних (не підтримують 31%)

Додатково: Соціологічна служба Центр Разумкова проводила дослідження з 29 січня по 3 лютого 2021 року методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів.

Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.