Take a fresh look at your lifestyle.

Кравчук закликав викинути Медведчука з України

3 801

Перший президент України, голова української делегації у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук зробив гучну заяву.

Про це передає Kyiv Dayily.

«Днями Медведчук давав інтерв’ю Russia Today. Не за відновлення телеканалів він бореться, а проти України, вдаючи водночас, що він – український політик. Усіх, хто прийшов здавати країну, багатіти, набивати кишені в Україні і водночас продавати Україну, потрібно або викинути з країни, або змусити жити за законами України. Іншого шляху в нас просто немає. Час умовлянь і посилань на демократію минув. Демократія – це верховенство закону, диктатура закону для всіх без винятку», – підкреслив Кравчук.

Перемир’я вже немає, росіяни починають діяти відкрито, зазначив Кравчук. Україна має бути готовою до будь-яких непередбачуваних дій з боку агресора.

«Перемир’я вже просто немає. Ми не можемо далі вдавати, що воно є. Треба говорити правду, біле називати білим, а чорне – чорним. Росіяни починають діяти зухвало, відкрито, не ховаючи своїх намірів.

Читайте також: До Верховного Суду надійшов третій позов щодо скасування санкцій на “медведчуківських” каналах.

Тому ми маємо бути готовими до будь-яких непередбачуваних дій із боку агресора. В ОРДЛО перебувають російські найманці, командири і російська зброя. Ми не знаємо, коли її можуть задіяти, але маємо бути до всього готовими і ставитися уважно до всього, що відбувається. Передусім думати про Україну», – сказав Кравчук.

За його словами, він ще не спостерігав настільки відкритих і цинічних дій, які здійснює Росія на Донбасі і які здійснює «так звана українська опозиція, яка фактично нею не є, а є ворогом українського народу».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.