Take a fresh look at your lifestyle.

«Ми дуже голодні, а батьки не хочуть іти додому»: поліцейські допомогли дітям, залишеним без нагляду

675

Правоохоронці оперативно прибули до дітей,  яких батьки залишили надовго самих, купили для них їжу  та встановили місцеперебування їх батьків. Їхня бабця подякувала поліцейським за порятунок онуків.

6 лютого на оперативну лінію 102 зателефонував 13-річний львів’янин та повідомив  про те, що він, його молодша сестричка та 3-річний братик голодні, вдома немає їжі, а батьки відмовляються йти додому.

Читайте також: На річці Західний Буг врятували 15 лебедів, які примерзли до криги (ФОТО).

За вказаною адресою прибули начальник Відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції майор поліції Андрій Скіра та патрульні поліцейські Марина Мороз-Сидорак та Денис Волчек.

Правоохоронці заспокоїли дітей, принесли для них їжу,  напої, а також  встановили місцеперебування матері та батька, які в той час вживали алкогольні напої.

Стосовно батьків правоохоронці склали адміністративний протокол за ч.1 ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та провели з ними роз’яснювальну бесіду.

Невдовзі бабця дітей зателефонувала до поліції  та подякувала за допомогу її онукам, яких правоохоронці не залишили в біді. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.