Take a fresh look at your lifestyle.

Зворушлива історія про “Львівського Хатіко” розриває мережу: оберігав речі господаря, коли того забрала швидка

169

5 лютого близько 23:00 зі зупинки громадського транспорту по вулиці Князя Романа, навпроти пам’ятника Данилу Галицькому, карета швидкої допомоги забрала невідомого чоловіка, який впав і розбив голову. Його собака залишився на місці та всю ніч стеріг речі господаря.

«На місці події залишилась собачка. Уночі волонтерка Євгенія Левіт поїхала її забрати, собачка до себе не підпускає, очевидно, чекає на господаря»,- написала голова зоозахисної ГО «ЕКОС» Устина Бойко на сторінці у Facebook. .

Волонтери розшукували господарів вірного друга, який з надією чекав на повернення господаря. Зранку 6 лютого собаку з вулиці забрали до ЛКП «Лев».

Після безрезультатних дзвінків до лікарень, волонтери не втрачали надію відшукати господаря львівського Хатіко. І ось напередодні, 7 лютого, соцмережі захопила радісна звістка – господаря собачки таки знайшли.

Львівський Хатіко, ФОТО Facebook Устина Бойко

Волонтери завдяки знайомим знайшли дані чоловіка – його звати Олексій. Тоді вони знайшли сусідів господаря собаки, а вже тоді вдалось вийти на зв’язок з донькою пана Олексія. Господарі дуже зраділи дізнавшись, що з собакою все гаразд, і вже забрала його додому. Як виявилось, насправді вірного друга звати Сірко і тепер він вдома.  

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.