Take a fresh look at your lifestyle.

Міська влада Трускавця закликала утриматися від користування автомобільним транспортом на період сильних снігопадів

122

Заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький повідомив, що комунальна техніка міської громади працювала ніч, аби розчистити сніг та закликав утриматися від користування автотранспортом декілька днів.

Про це чиновник написав на своїй сторінці у facebook.

“Маємо сьогодні і завтра складні погодні умови, за даними ДСНС штормове попередження на 11 та 12 лютого. Уся комунальна техніка працювала ціну ніч – це автогрейдер, два МАЗи, та три трактора. Зараз заступає нова зміна працівників до прибирання снігу, залучаємо до прибирання санаторно – курортні заклади та підприємців. Багато ускладнень в прибиранні додають не правильно припарковані автомобілі .

Тому прохання, якщо немає великої потреби, утриматись від користування автотранспортом ці декілька днів, а також з розумінням поставитись до даної ситуації.

Першочергово приділена увага прибиранню основних магістральних шляхів нашої громади, центральної частини міста та парку, надалі це другорядні вулиці та міжквартальні проїзди.Маємо добрі приклади колективної допомоги в таких ситуаціях як в Україні так і за кордоном, де кожен підприємець біля свого об’єкту забезпечує прибирання, а хто має змогу допомогти більше то зголошується сам.”, – підкреслив заступник.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.