Take a fresh look at your lifestyle.

Дружина загиблого в АТО десантника Івана Горошка народила сина

783

Після загибелі чоловіка жінка декілька разів потрапляла до лікарні із загрозою для вагітності.

Коли загинув чоловік, Олена Горошко була на 6 місяці вагітності. Попри загрози переривання вагітності їй все ж вдалось виносити і народити здорового сина. 10 лютого породіллю виписали із Львівського обласного клінічного перинатального центру, про це написала волонтерка Марія Петришин на своїй сторінці у Facebook.

«Історія, яка розпочалася з кохання, продовжилась болем і закінчилась щастям. Олену Горошко виписали із перенатального центру із народженим 5 лютого синочком Максимчиком. Максимчик – син десантника Івана Горошка. Олена була на 6 місяці вагітності, коли він загинув у війні на Сході. Після втрати коханого Олена кілька разів потрапляла на лікарняне ліжко з необхідністю підтримки. Але з допомогою медиків щастячко з’явилося на світ усміхнене і здорове», – прокоментувала Марія Петришин.

Також Олену з новонародженим сином біля пологового будинку зустріли командир роти патрульної поліції Львова Ігор Вдович з напарником та побратимами чоловіка. Для жінки це стало приємним сюрпризом.

Новонародженій дитинці полісмени подарували іграшкова машинку патрульної поліції.

Нагадаємо, 21-річний Іван Горошко загинув 16 листопада у районі проведення операції Об’єднаних сил. Його поховали на Личаківському кладовищі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.