Take a fresh look at your lifestyle.

“Зірка” російського телебачення Олександр Ведмідь: росіяни зі страхом показують, як добровольці знищують російських окупантів на Донбасі

199

Відомий український журналіст Юрій Бутусов розповів на своїй сторінці у facebook про командира добровольчої штурмової групи Олександра Ведмедя.

“Зірка” російського телебачення, командир добровольчої штурмовой групи Олександр Ведмідь. Росіяни зі страхом показують, як “Ведмеді” знищують російських окупантів на Донбасі. Олександр – кадровий військовий, понад 10 років прослужив у лавах ЗСУ, на 3-му арсеналі Повітряних сил, дослужився до старшого сержанта, але з початком війни почав подавати рапорти на фронт, і нарешті домігся зачислення у склад зведеного загону Повітряних сил “Дика качка”, яке займало позицію “Зеніт” біля Донецького аеропорту.

Добровольча група “Ведмеді”, ФОТО Facebook Олександр Ведмідь

23 березня 2015-го року російський танк в черговий раз обстріляв “Зеніт”. Солдат Юрій Савицький загинув на місці, а Олександра дуже важко поранило, він вижив дивом, став інвалідом війни.

Йому хотіли дати інвалідність 1-ї групи, але він вирішив помститися ворогу, і домовився з лікарями, щоб йому дали 2-гу групу, щоб залишити можливість воювати у складі ЗСУ. Але з такими важкими пораненнями це виявилось неможливим.

Командир “Ведмедів” Олександр Ведмідь, ФОТО Facebook Олександр Ведмідь

І тоді Олександр створив свій добровольчий загін. І під командуванням сержанта Повітряних сил, який в душі є справжнім Воїном, добровольці провели велику кількість штурмових бойових операцій, із багатьма десятками знищених ворогів, зафіксованих на відео та фото, з багаторазовим заходом на ворожі позиції та контактами на коротких дистанціях.

Зараз Олександр продовжує дуже важливу волонтерську службу на фронті.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.