Take a fresh look at your lifestyle.

Оновлений президентський рейтинг: конкуренти Зеленського неочікувано змінилися

817

Чинний глава держави Володимир Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу, але список його основних конкурентів у лютому змінився.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 5-7 лютого.

“Серед зазначених кандидатів відносно найбільше голосів отримав би В. Зеленський, за якого проголосували б 16,2% серед усіх респондентів і 22,7% серед тих, хто визначився з вибором”.  

На другому місці лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко – 13,1% серед усіх респондентів і 18,3% серед тих, хто визначився. На третьому місці – лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко (відповідно, 10,3% і 14,5%).

Співголову фракції “ОПЗЖ” Юрія Бойка готові підтримати відповідно, 8,1% і 11,4%, лідера партії “Сила і честь” Ігоря Смешка – 5,9% і 8,2%, нардепа від “ОПЗЖ” Віктора Медведчука – 3,7% і 5,1%, експремєра Володимира Гройсмана – 3,2% і 4,5%, голову партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценко – 2,9% і 4,1%.

Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Соціологи зазначають, що опитування проводилося на “замовлення клієнта”, однак самого клієнта не називають.

Вказується, що респонденту пропонували наведений в Таблиці 1 список можливих кандидатів на виборах президента, а респондент мав обрати того, за кого він проголосував би. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.