Take a fresh look at your lifestyle.

Костел у Годовиці буде доступним у форматі віртуальної реальності

62

У рамках проекту «Pinsel_AR» відсканували будівлю костелу Всіх Святих в селі Годовиця поблизу Львова та скульптури з фондів Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, які Йоган Георгій Пінзель створив для цього собору.

Про це йдеться на сторінці «Pinsel_AR» у Facebook.

Зараз відбуваються останні тестування і вже незабаром будівля костелу разом з інтегрованими скульптурами буде доступна в форматі віртуальної реальності.

Читайте також: Завершився чемпіонат Львівщини з лижних перегонів серед юніорів (ФОТО).

Нагадаємо, проект «Pinsel_AR» є спільним дітищем Мистецької ради «Діалог», Львівської галереї мистецтв ім. Бориса Возницького. Його задум полягає в тому, щоб осмислити спадщину Пінзеля за допомогою інструментів доповненої реальності.

«Саме потенціал культурної спадщини Пінзеля, її здатність бути не лише музейним матеріальним артефактом, інтелектуальним аргументом чи мистецтвознавчим прикладом, спонукає нас замислитися, чим іще є ця спадщина і як можна говорити про неї актуально і живо, цілісно і ґрунтовно, із залученням різних перспектив і різних досвідів. А також що означає ставитись відповідально до спадщини – не лише розуміти її такою, але й діяти відповідно, не втрачаючи відчуття золотої середини між збереженням і оживленням», – йдеться на сайті проекту.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.