Take a fresh look at your lifestyle.

“ОТГ – це надія самих на себе”: у Підкамінській ОТГ без допомоги влади у посиленому режимі розчищають дороги

644

Станом на ранок 16 лютого у Підкамінській ОТГ 6 населених пунтків громади залишалося без сполучення. Станом на 19:30 вдалося зробити лише напрямок на Пеняки, Літовищі та Чепелі. На 17 лютого є домовленість з Західним Бугом та Західноаграгновиробничою компанією щодо розчищення дороги та з’єднанням на Голубицю та Жарків.

Про це повідомив селищний голова Підкаменя Богдан Бутинський на своїй сторінці у facebook.

“ОТГ – це надія самих на себе. Навіть тоді, коли дороги громади обслуговує облавтодор. Ситуація з дорогами районного значення в межах громади досягла критичної ситуації. Станом на ранок сьогоднішнього дня, 6 населених пунктів нашої громади залишалося без сполучення.

Читайте також: У Мостиській міській раді подякували фермерам і підприємцям, які допомагають в розчищенні доріг.

Ситуація стала ще більш не прогнозованою, коли в ніч з 15 на 16 лютого змінився підрядник для обслуговування даних доріг з ПП «НАРА» на Радехівський ДЕД Львівського облавтодору, який так і не вийшов не лише на обслуговування доріг, але й на елементарний мобільний на зв’язок(контакти шукав близько двох годин).

Розуміючи, що надія лише на самих себе, була розмова з міським головою Бродів стосовно військового ротора, дякую за розуміння ситуації, техніка мала їхати на Бучину. Потрібно було знайти 600 літрів палива, які спільно знайшли з старостою Пеняківського старостинського округу (пп. Куть – 100л., Жиркомбінат -100л., Галицькі Лани (Озійчук В.) – 200л., Гаї Галичини – 100л, Бродівський держлісгосп – 100 л.).

ФОТО Facebook Богдан Бутинський

Пізніше Західноаграрнавиробнича компанія (Прогрес) допомогла технікою . Станом на 19:30 вдалося зробити лише напрямок на Пеняки, Літовищі та Чепелі. На завтра є домовленість з Західним Бугом та Західноаграгновиробничою компанією, щодо розчищення дороги та з’єднанням на Голубицю та Жарків.

Дані дороги повинен обслуговувати облавтодотор та департамент дорожнього господарства, які на жаль не вийшли на зв’язок та сьогодні не обслуговували даних доріг. Підкамінська селищна рада , як орган місцевого самоврядування робить все для того, щоб забезпечити доїзд до населених пунктів громади та звернулася до обласної влади для вирішення даної проблеми”, – – зазначив голова ОТГ.

Богдан Бутинський повідомив, що у селищній раді звернулася з листами до голови Львівської обласної ради та облдержадміністрації, щодо неповторення ситуації в майбутньому.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.