Take a fresh look at your lifestyle.

“Діагноз, який прозвучав для батьків як вирок”: на Львівщині шукають кошти для важкохворої 11-річної дівчинки

7 598

БФ “Здійснити мрію” звернувся до небайдужих допомогти 11-річній дівчинці Кароліні із Сокальщини Львівської області, яка хворіє на менінгоенцефаліт.

Про це керівник фонду Уляна Флишко написала на своїй сторінці у Facebook.

“Це Кароліна. Їй 11 років. До жовтня 2020 року дівчинка була така, як і більшість її однолітків: жвава, весела, життєрадісна, розумна дитина.

Читайте також: Важкохвора Вікторія, яка народила у турецькій лікарні дитину, потребує допомоги.

Та лише за один день все життя дівчинки та її батьків перевернулось…”Менінгоенцефаліт” – діагноз, який прозвучав для рідних дівчинки наче вирок…”У такому стані наша доня є від жовтня. Все відбулося так несподівано. Не знаємо, що робити… Але віри не втрачаємо!”, – крізь сльози розповіла про захворювання дитини мама Каролінки, пані Ольга.

А на Сокальщині, звідки є сім’я, з нетерпінням на маму та сестричку очікують 14-річний Андрійко та 6-річний Олежик. Їм також дуже бракує підтримки та уваги, а ще – тепла від найрідніших…

Дуже хочеться, щоби історія цієї маленької дівчинки якомога швидше обернулася в правильне русло і дитина, із Божою поміччю, почали одужувати! Але для цього потрібне ще лікування, яке малеча проходить у Дитячій лікарні на Орлика у Львові.

Ліки, необхідні для одужання Кароліни

Під пильним доглядом лікарів-фахівців, дівчинку тут щоденно підтримують. Одначе, лікування є насправді непростим і дуже дороговартісним. Мама дівчинки визнає, що їй щоразу все важче докуповувати ту частину препаратів, які, зазвичай, замовляє з-за кордону.

Відтак, від нашого Благодійного фонду Здійснити мрію звертаємося до всіх небайдужих про допомогу!!!Понад усе для дитини потрібні:

– ліки (“Citicolin” – 1000 mg, виробництва Італії);

– аспіратор (відсмоктувач мокротиння);

– підгузники (вага 22-31 кг);

– фільтри для трахеостоми;- харчування “Peptamen”;

– крем під підгузники;

– вологі серветки.

Принагідно відзначу, що завдяки допомозі благодійника із Мюнхена Тараса Бережанського, засновника АР “волонтерська Сотня Мюнхена “Врятуймо життя разом”, Каролінка отримала смачне та корисне харчування! Ці коктейлі люб’язно надала через Тараса тезка малечі – доброчинниця Каролін Тіхмастер Ульман.

Якщо є змога долучитися до збірки, то в призначеннях просимо вказувати “На лікування Кароліни”.

Переказ коштів можна зробити за такими реквізитами:

БФ “Здійснити мрію”: 5169330521401130UA453052990000026004031002786або5457082223482642 – ПриватБанк (Уляна Флишко)”, – йдеться у повідомленні керівника благодійного фонду.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.