Take a fresh look at your lifestyle.

“Техніка облавтодору розчистила у Підкамінській ОТГ сто метрів дороги, тож допомагають агрофірми”, – Бутинський

374

У Підкамінській ОТГ розчистили дороги до Голубиці та Жаркова, а також доїзд на Нем’яч з Підкаменя.

Про це повідомив голова Підкамінської ОТГ Богдан Бутинський на своїй сторінці у Facebook. .

Станом на сьогодні (17 лютого – ред.), нарешті появилася техніка Радехівського ДЕД Львівського облавтодору дві одиниці, які спромоглися прогорнути сто метрів дороги. Більша частину часу техніка ремонтувалася. Завдяки агрофірмам вдалося сьогодні зробити напрямок на Голубицю та Жарків, а також доїзд на Нем`яч з Підкаменя. Стан доріг в напрямку Голубиці та Пеняків бажає кращого, але вдалося разом з підприємствами забезпечити хоча б елементарний доїзд до населених пунктів. Завтра працюватиме техніка для покращення доїзду до Чепелів.

Читайте також: “ОТГ – це надія самих на себе”: у Підкамінській ОТГ без допомоги влади у посиленому режимі розчищають дороги.

Було – стало. Розчищена дорога у Підкамінській ОТГ

Підкамінська селищна рада , як орган місцевого самоврядування разом з старостами, депутати ОТГ, підприємствами, які надають техніку для розчищення доріг робить все для того, щоб забезпечити доїзд до населених пунктів громади та просить населення громади віднестися з розумінням до даної ситуації, адже складається враження, що ми залишаємося на одинці з даною ситуацію.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.