Take a fresh look at your lifestyle.

На фінансування освіти в обласному бюджеті Львівщини закладено лише 32,3 млн грн, – депутат ЛОР

18

У четвер Львівська облрада затвердила “Стратегію розвитку освіти Львівщини на період до 2027 р.” та “Програма розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки”.

Про це повідомив депутат ЛОР Йосиф Ситник на своїй сторінці у Facebook.

На фінансування освіти закладено лише 32,3 млн. грн., або 2,3% від загального обсягу фінансування усіх обласних програм. Із цієї суми: 19 млн грн. – з обласного бюджету та 14 млн грн. – це перехідні залишки освітньої субвенції із 2020 р. Зокрема, на:

“Преміювання педагогічних працівників Львівщини, діяльність яких вирізняється творчим підходом та методичними знахідками (конкурс «Вчитель року» та ін.)” в закладах Загальної середньої освіти- у Програмі передбачено аж 500 тис. грн. (до відома: в області понад 34 тис. педагогів).

Читайте також: “Обласні програми Львівщини декларативні й не розв’язують проблем”, – депутат ЛОР.

депутат ЛОР, доктор економічних наук Йосиф Ситник

“Преміювання та надання грантів науковцям Львівщини за/для дослідження, корисні регіону та Україні ” – лише 3,0 млн. грн.

“Забезпечення розвитку творчих здібностей молоді” – лише 580 тис. грн.

Проте на премії чиновників облдержадміністрації запланували – 60 млн. грн.

“Від фракції “Свобода” запропонував збільшити фінансування для преміювання вчителів та науковців у Програмі на 12 млн грн. за рахунок вільних залишків бюджетних коштів, що утворилися на початок 2021 р. в обсязі 110,1 млн. грн.

Але більшість депутатів ЛОР не проголосували за цю пропозицію. Натомість, годують вчителів обіцянками, що можливо “кинуть для них якусь кістку” у червні або вересні 2021 р. Постає питання: навіщо чекати червня, чи вересня, коли кошти вже є.

Нехай краще в червні, чи вересні запропонують Премії чиновникам ЛОДА. Але у депутатів більшості – логіка працює інакше: чиновникам премії ВЖЕ, а вчителі – можуть зачекати і до вересня! Може і не буде взагалі цих коштів, якщо не виконають дохідну частину бюджету”, – зазначив депутат.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.