Take a fresh look at your lifestyle.

TikTok-блогерка з Києва, яка лайливо виcловлювалася про українську мову, попросила вибачення (ВІДЕО)

3 015

Напередодні 15-річна дівчина Єлизавета Леоненко потрапила у скандал, опублікувавши лайливе відео, де негативно відгукнулася про українську мову.

Та, схоже, що вже за день вподобання блогерки різко змінилися. 19 лютого вона записала нове відео, де заявила, що усі роблять помилки, і вона – не є винятком.

«Я прошу пробачення за негативне висловлювання щодо української мови. Це була реакція на образи у мій бік через погану вимову, коли говорю українською», – зазначила вона.

Скрін

Насправді ж я добре знаю українську. Я добре нею володію, але з невеличким акцентом. Мені подобається жити в Україні,
– запевнила тіктокерка.

Й додала, що «жодного образливого слова у бік цієї країни не сказала». Дівчина запевнила, що не хотіла нікого образити, і сподівається, що усі це зрозуміють.

Нагадаємо, що у TikTok розгорівся новий скандал через українську мову. Киянка заявила, що не любить українську мову, не вміє нею розмовляти і нічого не винна Україні. Вчинок школярки викликав бурхливу реакцію. У коментарях під її постом на Леоненко і її батьків посипалися погрози і образи.

Через деякий час дівчина знову висловилася на мовну тему, образивши всіх, хто розмовляє українською мовою: «Та вс * лась мені ваша «рідна мова». Якщо людина не любить цю мову, то навіщо на ній розмовляти?».

Також вона заявила, що принципово не дружить з тими, хто говорить державною мовою. Після хвиль хейту деякі з відео дівчина видалила. Незважаючи на це в мережі вже опублікували особисту інформацію про дівчину і її сім’ю. Зокрема, дані Леоненко і її батьків внесені на сайт «Миротворець». Її звинувачують в «свідомій участі в інформаційній спецоперації Московії (країна-агресор) проти України».

Як виявилося, батько Лізи Леоненко, яка ображає Україну та її громадян, Геннадій Леоненко працює в Державній службі спецзв’язку і захисту інформації. Мати 15-річної є власницею мережі фаст-фуду “Паніні Гриль”.

2 Коментарі
  1. володимир говорити

    не дорогі друзі вона ще більше ВАС висміяла то потрібно було щоб вона з мамою і татом вибачились

  2. володимир говорити

    вона мама тато разом мають просити прощення

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.