Take a fresh look at your lifestyle.

Мешканка Дрогобича подякувала дільничному інспектору за «мир у сім’ї та спокій у хаті»

323

Поліцейський допоміг вирішити подружжю сімейний конфлікт. У січні до поліції звернулася 35-річна мешканка міста Дрогобич, яка просила вжити заходи до її 45-річного чоловіка.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області.

За словами заявниці, чоловік часто вчиняє у хаті скандали, провокує конфлікти, поводиться неадекватно.Старший дільничний інспектор Дрогобицького районного відділу поліції капітан поліції Андрій Гельо, до якого потрапили звернення, в ході проведення перевірки встановив, що конфлікти у родині тривають достатньо довгий час.

Чоловік регулярно вдається до психологічного та економічного насильства. Поліцейський неодноразово спілкувався з чоловіком про неприпустимість домашнього насильства у родині, а також склав стосовно нього протокол за ст.173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до семи діб.

11 лютого жінка знову звернулася до поліції. Але не з заявою, а з подякою дільничному «за мир у родині та спокій у хаті». Вона розповіла, що конфлікти між нею та чоловіком припинилися, а також попросила заохотити старшого дільничного інспектора Дрогобицького районного відділу поліції капітан поліції Андрія Гельо «за сумлінне виконання службових обов’язків, а також за оперативне вирішення справи щодо сімейного конфлікту».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.