Take a fresh look at your lifestyle.

Стало відомо, скільки коштів виділяється на харчування дітей у ДНЗ Мурованської ОТГ

451

Вчора 22 лютого сільський голова Мурованської ТГ разом з робочою групою , створеною за розпорядженням голови, відвідали всі дошкільні навчальні заклади та перевірили організацію харчування.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Мурованської ОТГ у Facebook.

“Повертаючись до візитів, які зробила робоча група, не будемо приховувати – виникло багато питань до організації роботи та харчування в ДНЗ с.Муроване. Керівник установи та відділ освіти отримали ряд вказівок щодо покращення: від організації прибирання складських та підвальних приміщень, до належної експлуатації обладнання, складування продуктів та інвентарю і т.д.”, – зазначається у дописі.

Читайте також: “Зеків напевно краще готують”: у мережу злили фотографії страв, якими харчують дітей в одному із дитсадків ОТГ.

Керівник громади Богдан Свистун та робоча група за результатами візитів та наради встановили чіткі терміни, протягом яких ці проблеми повинні бути усунені.

“Якщо розділити всі ті кілограми чи тони на 12 місяців, кількість робочих днів та майже 300 діток, які харчуються у наших дошкільних установах, то виглядає не так і багато. Батьки діток, які навчаються у наших дошкільних закладах, сплачують половину вартості харчування дитини. Так, якщо повна вартість для дитини старшої групи буде 37,2 грн на день, то батьки сплачують 18,61 грн (якщо це пільгова категорія, то 25% – 9,30 грн). Сума та норми трохи відрізняються для менших діток та старших”, – йдеться у повідомленні.

Бухгалтери сільської ради разом з ДНЗ, кухарями та відділом освіти перерахували всі норми по актуальних цінах, врахували індексацію та поставили пропозиції. По завершенні всіх тендерів та підписанні договорів, протягом року продукти будуть постачатись у садки, де харчується 289 дітей (ДНЗ с. Муроване – 152 дитини, ДНЗ с. Ямпіль – 64 дитини, Ямпільський НВК – 63 дитини, Гамаліївська ЗОШ з структурним підрозділом(дошкільною групою) – 10 дітей).

2 Коментарі
  1. Оксана говорити

    А автор статті взагалі запитав дозволу у батьків щоб публікувати тут дане фото їхніх дітей?

    1. admin говорити

      фото взято з відкритого ресурсу на сторінці у Facebook ДНЗ с. Муроване.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.