Take a fresh look at your lifestyle.

“Ющенківські роки до світової кризи 2008-09 стали символом максимального комфортного і ситого життя”, – політолог

31

23 лютого третій Президент України Віктор Ющенко відзначає свій день народження.

Про це написав політичний оглядач Андрій Іллєнко.

“Сьогодні в третього Президента України Віктора Ющенка день народження. Хочу сказати кілька слів з цієї нагоди.

1. Саме Ющенко вперше почав робити Україну пост-совкову Україною українською. Проукраїнська гуманітарна політика, україномовний дубляж в кіно, державне та міжнародне визнання Голодомору геноцидом, меморіал у Крутах, відновлення Батурина і ще багато чого. Візит Ющенка разом з президентами Польщі та Литви до обложеного московськими танками Тбілісі у серпні 2008 — одна з найпотужніших сторінок української дипломатії.

2. За Ющенка зростала економіка. Космічними для сьогоднішньої України темпами. Так, рости вона почала ще за пізнього Кучми, але саме ющенківські роки до світової кризи 2008-09 стали символом максимального комфортного і ситого життя. Напевно, за всю історію не тільки Незалежності, а й взагалі.

3. Ющенко запровадив виплати при народженні дітей, і це реально одне з найважливіших для майбутнього нації рішень за всі 30 років.

Суперечності, недоліки, помилки… звичайно вони були. Святих президентів, як і святих гетьманів, у нас не було. Але все пізнається у порівнянні. Згадайте, яка була Україна в ті роки. Скільки народу голосувало за Януковича, комуністи сиділи в парламенті, Верховна Рада не могла назбирати голосів за постанову про засудження російської агресії в Грузії…

Так, він дійсно був романтиком, у тій Україні говорив про цінності, націю, історію. Більшість хотіла чути інше. Ющенко аж ніяк не заслуговував на ті 5% наприкінці свого правління. Вікторе Андрійовичу, вітаю з днем народження! Історія все розставить на свої місця. Вже розставляє”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.