Take a fresh look at your lifestyle.

“Звонили з Київстар. Повідомили, що я давно не користувався їхніми послугами”: у мережі обурюються здирницькими тарифами

1 792

У мережі обурилися здирницькими тарифами відомого оператора мобільного зв’язку “Київстар”.

Про це повідомив громадський активіст Андрій Кондратьєв на своїй сторінці у Facebook.

“Звонили з Київстар. Повідомили, що я давно не користувався їхніми послугами та запропонували якийсь типу вигідний тариф для повернення.

Я відмовився. Спитали чому так, що сталось.Ну і я почав пояснювати, що насправді все дуже просто. Коли в КС поповнюєш рахунок не вчасно, тобі потрібно вводити якісь комбінації, щоб активувати тариф. Не введеш, забудеш, комусь подзвониш або залишиш включеним інтернет – попадос на бабкі. Бо знімає за денний тариф, а наступного дня тариф не активується, бо кількох гривень не вистачає. І все по колу.

У lifecell як – поповнив рахунок, і через 5 секунд тобе засипає СМСками про нараховані хвилини, гігабайти, різні бонуси. І жодних додаткових рухів, комбінацій та чекання наступного дня. З цим оператором ще жодного разу на гроші не попадав.Спитав у дівчини-оператора, чи зараз у КС все так само. Вона сказала, що так – без змін. Відмовився від її послуг та побажав гарного дня”, – йдеться у дописі.

Під повідомленням чоловіка розгорілася бурхлива дискусія, де користувачі мережі поділилися схожими випадками.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.