Take a fresh look at your lifestyle.

У мережі просять допомоги дівчині, яка впала в кому без встановлення діагнозу

27 990

У мережі закликають допомогти доньці скромної продавчині хлібо-булочних виробів у кіоску на Миколаївському міському ринку (Львівської області), яка впала в кому.

Про це йдеться у групі Миколаївська ОТГ у Facebook.

“Сьогодні у Миколаєві до мене звернулися небайдужі люди і попросили допомоги у розповсюдженні інформаціЇ, яка врятує здоров’я, а може навіть і життя молодої дівчини – доньки ось цієї скромної продавчині хлібо-булочних виробів у кіоску на Миколаївському міському ринку (на фото), яка на цей час перебуває у комі, а медики не можуть встановити діагноз.

Читайте також: “Куми не було! Ну от відмовились навіть до “своєї” йти: як Господь привів хресну маму для дівчинки Яночки.

Кіоск хлібобулочних виробів на Миколаївському ринку, де продає мама хворої дівчини

Щоб допомогти мамі врятувати доньку багато не потрібно – купити булочки чи хліб, а решту (1, 2, 5, 10 гривень) залишити жінці на лікування донечки.

Пані Віра дуже соромилася говорити про свою біду. Хоча й так було видно, що жінка у розпачі. Але ж у народі кажуть – чужих дітей не буває! ДОПОМОЖІТЬ – ЦЕ НЕ СКЛАДНО. Адже 1-2 гривні – це не велика втрата для родини. Але для доньки пані Ірини ці кошти дуже потрібні!!!!

Також кошти можна перечислити на картку № 5168 7573 8681 9017 (Фіцала Андрій Богданович – рідний брат Ірини)”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.