Take a fresh look at your lifestyle.

“7 років тому у Львові провели акцію “Львов говорит по-русски”, – політолог

467

Екснардеп ВРУ, політичний оглядач Андрій Міщенко у стилі політичної сатири нагадав українцям про те, як у Львові 7 років тому провели акцію “Львов говорит по-русски”.

Про це Андрій Міщенко написав на своїй сторінці у Facebook.

“С праздніком львовянє! 7 лєт назад 26 февраля ви пєрєшлі на рускій. Ета било так чудєсна і распрєкрасна.Да, да, я помню еті дні 2014г. По дві години сну в добу, агрєсія масковіі, засідання ВРУ нонстоп, ховаємо своїх побратимів, що загинули на Революції Гідності, в областях починається робота з мобілізації, координуємо роботи з ліквідації пам’ятників члєнінам по Україні, паралельно працюю в комісії по звільненню політв’язнів режиму Януковича, і саме в такий час мені настирливо телефонували зі Львова, з одним питанням: “ви будєтє говоріть па рускі в знак солідарності с житєлями вастока украІни?

Читайте також: Політолог розповів, кому “відійдуть” львівські голоси Вакарчука.

Ооо пригадую реакцію на мою російську львівських журналістів, громадських активістів, радіо ведучих, тої всьої Львівшької интилигенції, котра вміє фест файні стурбовані заяви робити, казав їм па рускі – пашол на х@й.

Чомусь завжди була павза, задишка в слухавці якісь звуки:” а, ви, а, и, у, ой, ну, але…”Сєгодня в знак салідарнасті с львовянамі, ва Львовє буду гаваріть па рускі”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.