Take a fresh look at your lifestyle.

Чиновник Сокальської районної ради разом з підприємцем закупили шкільні парти та стільці, завдавши збитків бюджету на 1 млн грн

71

Правоохоронці Львівщини повідомили підприємцю та чиновнику про підозри у шахрайстві та службовій недбалості під час закупівлі шкільних парт та стільців. Сума збитків, завданих місцевому бюджету, становить майже 930 тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області.

У 2018 році заступник міського голови міста Червонограда, на той час директор однієї з комунальних установ Сокальської районної ради з обслуговування закладів освіти, уклав із львівским підприємцем, який переміг у тендері, договір про закупівлю 796 комплектів меблів (парт та стільців) для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів на загальну суму майже 930 тисяч гривень.

Відповідно до умов договору, поставлені меблі повинні були відповідати рівню, нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України. Проте, підприємець закупив в іншої фірми парти та стільці, які не відповідають вказаним вимогам, а чиновник, проявивши службову недбалість, доручив прийняти ці непридатні для використання меблі у навчальні заклади та наказав здійснити їх оплату, спричинивши таким чином збитки місцевому бюджету.

Директору комунальної установи слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. Підприємцю правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.