Take a fresh look at your lifestyle.

Стало відомо, як пройшла операція на серце братові Героя Небесної Сотні Романові Ушневичу

377

Дружина депутата Сколівської міської ради, відомого громадського активіста Романа Ушневича повідомила, що операція на серце була проведена її чоловікові успішно.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Дорогі друзі. Ми з Романом пережили важкі тривожні дні. Але здається, найгірше вже позаду. Операція пройшла успішно, Романа перевели з реанімації. Вірю, що він швидко відновиться й повернеться в стрій. Хочу, щоб ви знали: ми не впоралися б із цим випробуванням, якби не підтримка рідних, близьких, друзів і навіть малознайомих людей, які відгукнулися на прохання про допомогу.

Читайте також: Брату Героя Небесної Сотні Роману Ушневичу терміново потрібні кошти для операції на серце та донорська кров.

Ми з Романом, його батьком і нашим синочком щиро дякуємо всім, хто здавав кров, переказував кошти, хто молився за одужання та підтримував добрим словом. Дякуємо лікарям та всьому персоналу, які оперували і продовжують лікувати Романа.

Дякуємо Богові, який допоміг нам вистояти в цьому випробуванні. Нехай Господь винагородить вас сторицею за ваші добрі серця!”, написала Анна Ушневич.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.