Take a fresh look at your lifestyle.

З Підкамінського хоспісу викидують 11 самотніх пацієнтів, люди в знак протесту перекрили трасу

1 671

У Підкамені закривають хоспіс, а 11 його пацієнтів – самотніх, немічних стареньких – викидають на вулицю.

Про це повідомила депутат ЛОР, голова ВОУ “Яворина” Ірина Сех на своїй сторінці у Facebook.

“До останнього не вірила, що в наших можновладців підніметься рука…Я не раз писала про хоспісне відділення Бродівської ЦРЛ, що в Підкамені. Там доживають свого віку хворі, покинуті люди, часто прикуті до ліжка. Тепер про них згадало вище керівництво, але не тому, що вирішило поліпшити їхнє життя, а щоб вигнати їх на вулицю. Так, хоспіс закривають. Про це оголосила в.о. директора Бродівської ЦРЛ Оксана Кукулка.

Читайте також: “ОТГ – це надія самих на себе”: у Підкамінській ОТГ без допомоги влади у посиленому режимі розчищають дороги.

От до чого довели їхні «реформи», «оптимізації», «децентралізації»… Найпершими жертвами стали ті, про кого має передусім піклуватися цивілізоване суспільство й справедлива влада.

Сьогодні представники Підкамінської громади перекрили трасу Тернопіль-Броди, протестуючи проти нелюдського ставлення та свавілля влади.

Вони вимагають приїзду голів обласної ради та облдержадміністрації й районного керівництва. Вони – люди, християни, і вони не будуть мовчати на таке знущання”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.