Take a fresh look at your lifestyle.

«Буду, як мама»: семирічний Сашко з Дрогобича мріє бути на варті закону

669

Сашко Колотій з Дрогобича ще в чотири роки твердо вирішив стати поліцейським. І нічого дивного: мама хлопчика Тетяна – спеціаліст-криміналіст сектору кримінального забезпечення Дрогобицького районного відділу поліції.

Про це розповідає Поліція Львівської області на своїй сторінці у Facebook.

Сашко знає, що мама – старший лейтенант поліції, допомагає розшукувати злочинців, що її робота вимагає особливої зосередженості та вмінь. Вона ледь не щодня виїжджає на місце злочину, знаходить сліди, залишені зловмисниками, та вилучає речові докази. І головне в її роботі – бути дуже уважною, адже навіть малюсінький шматок тканини чи уламок палиці можуть змінити хід розслідування.

Читайте такоже: Матері двох діток, яка дивом вижила після розриву гранати, збирають кошти на лікування.

Сашко часто просить маму розповідати про те, як у неї пройшов робочий день, а потім і сам уявляє себе криміналістом: знімає за допомогою фарб відбитки пальців, фотографує «речові докази» і любить міряти поліцейський кашкет.

Сашко знає, що майбутня професія вимагає хорошої фізичної підготовки, тому займається спортом. А недавно він запросив свою маму та її співробітників до своєї школи, аби ті розповіли дітям про особливості служби в поліції.«Мені приємно знати, як щиро син пишається мною. Впевнена, він стане хорошим поліцейським і ніколи не підведе», – каже лейтенант поліції Тетяна Колотій.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.