Take a fresh look at your lifestyle.

Матері двох діток, яка дивом вижила після розриву гранати, збирають кошти на лікування

9 259

37-річна дрогобичанка Наталія Здебська, яка дивом вижила після розриву гранати, сьогодні перебуває на лікуванні у Львові. Жінка в реанімації. Родичі та друзі постраждалої стверджують – її стан вкрай важкий.

Про це повідомляє сайт 03244.com.ua.

Розрив вибухового пристрою спричинив тяжкі тілесні ушкодження, в наслідок яких у жінки була пробити легеня, шлунок, тощо. Осколки гранати застрягли практично по всьому тілу, наробили проблем із оком.

На сьогодні, Наталія потребує численних операцій та тривалої реабілітації після них. Кілька операційних втручань львівські медики жінці уже зробили – попереду нові виклики та нові операції! На жаль, у сім’ї Наталії уже завершуються кошти на її лікування – тож по допомогу звертаються до небайдужих.

Родина Здебських, друзі та однокласники Наталії – оголосили про збір коштів на лікування для неї. Усі вони щиро вірять, що двоє діток (15-річний син та 6-річна дочка Наталії) таки побачать свою маму здоровою та зможуть її обійняти. Діти, до сьогодні, не можуть оговтатися від смерті батька.

Віримо, що серед нас є чимало небайдужих людей! Підтримка кожного із нас, хоча б у кілька гривень, пришвидшить процес лікування та одужання Наталії.

Кошти можна переказувати на банківську карточку батька Наталії – Анатолія Здебського за номером – 5168757402210068. (Контактний номер телефону батька – 0671324746).

Додамо, до трагічної події жінка працювала в одному із садочків міста Дрогобич, про неї відгукуються як про чуйну, добру та позитивну людину.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.