Take a fresh look at your lifestyle.

Скандал в осередку Народного Руху м. Великі Мости: одіозного Ярослава Ройка прийняли в члени партії

1 474

У Великих Мостах відбулася зміна у керівництві осередком партії Народний Рух. Василя Предзимірського обрали головою місцевої організації, а також прийняли в партію міського голову ОТГ Ярослава Ройка. Попередній голова Руху Юрій Кирик у знак протесту призупинив членство у партії.

Про це стало відомо з допису Романа Кісілевичу у Facebook та з його коментаря ІА “Правдиві новини”.

“Юрій Ігорович Кірик призупиняє членство в Народному Русі України! Несприймаючи позицію місцевих князьків, які очолили Великомостівський Рух, прийнявши до лав такого одізного горедіяча як міського голову Ройко, відомий всій нашій громаді вчитель, хороша людина, людина слова і діла змушений полишити цю організацію.

Читайте також: Міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко вирішив “засипати” ОТГ “сміттєвими інвестиціями”, громада – проти.

Цим самим такі політикани як Вовканич Іван, Предзимірський Василь, Пилипів Ігор ( директор музичної школи), Ярмола Наталія ( вчитель музичної школи), Годісь Михайло ( колишній керівник самооборони міста), Зейкан Ігор, Яцишин Микола ( староста с. Бутини) зганьбили і розтоптали память Кірика Ігоря Олександровича, як одного з будівничих ( хто створював) цієї організації.

Я як член ВО Свобода, учень Юрія Ігоровича, депутат, який разом працював на благо громади заявляю про цілковиту підтримку позиції і праці Юрія Кірика. Закликаю небайдужих громадян висловити слова підтримки Юрію Ігоровичу та засудити те, що відбувається в громаді!

І до слова : ” господарники” як виявляється є великими прихильниками будівництва сміттєспалювального заводу і їх не влаштовує консолідація зусиль депутатів у міській раді для відстоювання інтересів людей!”, – зазначив Кісілевич.

1 коментар
  1. Орест говорити

    Якщо син не вдався в тата,партія в тім не винувата.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.