Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові закликали бойкотувати автосервіс, який співпрацює з підприємствами ДНР

157

У Львові автосервіс “Kartel”, який розташований на вулиці Липинського, 15, співпрацює з підприємством з терористичної ДНР.

Про це повідомили активісти з Суспільство майбутнього Львів на сторінці організації у Facebook.

” Небайдужі львів’яни, оглядаючи їхню сторінку в “Instagram” зауважили, що у відео-рекламі вихлопних систем, які продаються в цьому автосервісі, вказано що це продукція донецької фірми, яка в “Instagram” зазначена як ATM_workshop.

Читайте також: У центрі Львова продають гарячі напої у тарі російського виробництва.

Адреса підприємства м.Донецьк, вул.Бахтєєва,18. Також на даній сторінці є фотографії і відеозаписи автомобілів з донецькими номерами. Усвідомлюючи те, що це може бути помилкою або просто хлопці з “Kartel” не володіють інформацією про постачальника (хоча це і малоймовірно) ми вирішили перевірити це у представників львівського автосервісу.

У розмові працівники (або ймовірно власники) підприємства підтвердили, що дана продукція закупляється ними в Донецьку (вже після початку війни на сході) і вони не володіють повною інформацією про донецьке підприємство.

Ми не знаємо чи ці люди з Донецька є проукраїнськими елементами, співпрацюють з терористами чи є нейтральними жителями терористичної ДНР. Але переконані, що за відсутності підтвердженої інформації про проукраїнську налаштованість донецьких бізнесменів, аморальним є ведення з ними бізнесу і будь-якої співпраці, в той час, як на фронті гинуть наші солдати, а ці вбивства фінансуються в тому числі з податків донецького бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

Активісти закликали бойкотувати автосервіс “Kartel” та уникати будь-якої співпраці з ним.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.