Take a fresh look at your lifestyle.

У Підкамені можуть закрити терапевтичне відділення лікарні (ДОКУМЕНТ)

502

Керівництво Бродівської ЦМЛ планує оптимізувати свою структуру через закриття геріатричного та терапевтичного відділень Підкамінської лікарні.

Про це написала депутат ЛОР, голова ВОУ “Яворина” Ірина Сех на своїй сторінці у Facebook.

“Як пригадуєте, 26 лютого жителі Підкаменя перекрили трасу, вимагаючи не закривати геріатричне відділення лікарні. І таки вони мали підстави турбуватися. Того ж дня в Підкамінь приїхало місцеве медичне начальство із наказом про оптимізацію (скорочення штату і чисельності працівників) та погодження профспілкового комітету на такі зміни. І стосувалося це не тільки геріатричного відділення, а й терапевтичного.

Читайте також: З Підкамінського хоспісу викидують 11 самотніх пацієнтів, люди в знак протесту перекрили трасу.

Боюся прогнозувати, але йде до того, що в Підкамені, який віддалений від інших міст та райцентру, врешті може не бути лікарні. Дооптимізовують і дореформовують… Я вірю в силу громади й сподіваюся, що жителям Підкаменя вдасться відстояти свої права”, – підкреслила депутат.

Як видно з оприлюднених документів, 19 лютого в.о. директора КНП “Бродівська ЦМЛ” Оксана Кукулка підписала наказ №63-к “Про скорочення штату та чисельності працівників”. Цим документом в.о. директора зобов’язала попередити працівників, які підлягають звільненню у зв’язку із скороченням штату, про майбутнє вивільнення з 22.05.2021.

Голова профспілки Бродівської районної організації Львівської області Профспілки працівників охорони здоров’я Мирослав Тимусь зробив подання на в.о. директора, у якому від імені профспілкового комітету надано погодження на скорочення штату та чисельності медичних працівників.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.