Take a fresh look at your lifestyle.

“Люди, ви вже безсмертні?”: мережу розриває пост волонтерки про безвідповідальне ставлення до коронавірусу

1 157

Волонтерка із м. Стебник Львівської області Ольга Мицак наголосила на необхідності відповідального ставлення людей до захисту від інфекційних хворіб.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Люди, ви вже безсмертні? У березні минулого року ми шукали знайомих, хто хворий на корону. Упродовж 2020 COVID збирав свої криваві жнива. Зараз хвороба знову спалахнула, а Ви поводитесь як безсмертні: без масок, дистанції, соціальної відповідальності у закритих приміщеннях, громадському транспорті!

Читайте також: На Львівщині судитимуть водія автобуса “Дрогобич-Трускавець”, який на смерть переїхав 13-річну дитину.

Шановні отці, на Службах Божих дуже дивно чути про більше зло від вірусу гріха, аніж корони. Це не нагадує вірус гордині? Хіба можна Бога провокувати? Це, звичайно ж, НЕ СТОСУЄТЬСЯ УСІХ парафій та отців. Прошу Вас, духівники, наголошуйте на носінні масок, соціальній відповідальності! Ви – авторитети!

Люди, більшість із Вас батьки! Якщо хтось із родини хворий на COVID – дитина має бути вдома 14 днів, а не “нести” все в школу, де можна інфікувати інших дітей, вчителів! COVID – це не сифіліс, попереджайте контактних осіб, що Ви хворі, не соромтесь! Безвідповідальність – рух до могили, часом, не лише своєї!”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.