Take a fresh look at your lifestyle.

У Буському районі попереджають про новий вид “газового шахрайства”: невідомі збирають персональні дані

1 961

У населених пунктах Буського району в домоволодіння приходять люди, котрі представляються працівниками “Львівгазу” та просять надати : паспорт, ІПН та квитанцію за оплату газу за останній місяць, щоб нібито змінити постачальника газу в оселю.

Про це повідомляє Буськ онлайн.

“Сьогодні це “постачальник газу”, а завтра свіжий кредит на Вас?Сьогодні набирає масових обертів новий вид шахрайства, коли у населених пунктах нашого району в домоволодіння приходять люди, котрі представляються працівниками “Львівгазу” та просять надати : паспорт,ІПН,та квитанцію за оплату газу за останній місяць. Щоб змінити постачальника газу у Вашу оселю.

Читайте також: На Львівщині судитимуть ексголову Буської РДА за отримання хабаря.

Будьте уважні та обережні. Бо: АТ”Львівгаз ” не продає газ. АТ”Львівгаз” ТІЛЬКИ експлуатує газову мережу. Працівники “Львівгазу” не ходять до Ваших осель та НЕ пропонують таких послуг, не переконують людей переходити то того чи іншого постачальника газу.

Від таких людей вимагайте документ який посвідчує їхню особу. При переході до іншого постачальника газу перевіряйте інформацію про тариф який Вам пропонують люди,які прийшли до Вашої оселі. Уся інформація про постачальників знаходиться тут gazpravda.com.ua. Зміну постачальника газу можна зробити онлайн, або якщо хочете перейти у Нафтогаз завітавши у відділення Ощадбанку або банку ПУМБ”, – йдеться у повідомленні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.