Take a fresh look at your lifestyle.

“Безликі керівники влаштовують усіх”: у МОЗ стали на сторону Ірини Хрущ у конфлікті з міським головою Миколаєва

3 875

Заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак гостро розкритикувала рішення міського голови Миколаєва Андрія Щебеля дати догану директорці КНП “Миколаївська міська лікарня” Ірині Хрущ.

“Це якраз той приклад, коли власник “тобто місцева рада” переймається не інтересами громади і колективу медичних працівників, а власними амбіціями. Впевнена, що обласний департамент охорони здоров’я, медична комісія Львівської обласної ради, управа Українського лікарського товариства цінують таких керівників, як Ірина Хрущ і підтримують.

У такий складний час досвідченими кадрами не розкидаються. Я пам’ятаю Ірину ще з часів педіатра стрийської ЦРЛ – порядну, професійну, небайдужу, надзвичайно працездатну і відважну. Успіхів, Ірино. Безликі керівники влаштовують усіх, а ти лідер, фахівець! Тому не зупиняйся, долай труднощі і зростай у випробуваннях!!!”, йдеться у дописі.

Нагадаємо, що 2 березня Ірина Хрущ розповіла на своїй сторінці у Facebook про догану від Андрія Щебеля:

“Дочекалася, коли все своє життя присвячую медицині, отримала оцінку від голови Міської ради Андрія Щебеля – ДОГАНУ!Всі недоліки, орфографічні та математичні помилки, розбіжності завжди можна виправити!Не помиляється лише той, хто не працює та не долає труднощів.Хочу наголосити лише одне людський ресурс – найцінніший в нашому житті!Будьте всі здорові!”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.