Take a fresh look at your lifestyle.

Жовківська ОТГ подала 65 проєктів на обласний конкурс місцевих ініціатив (ІНФОГРАФІКА)

311

Жовківська міська рада спільно з Інститутом розвитку громади Жовкви подали на обласний конкурс місцевих ініціатив 65 проєктів на загальну суму більше 14 млн грн.

Міський голова Жовкви Олег Вольський повідомив про це на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора завершився обласний конкурс місцевих ініціатив (мікропроектів) і для мене було дуже важливо, щоб Жовківська громада активно взяла участь у цій програмі. Як результат: подано 65 проектів (на суму більше 14 млн грн) для шкіл, народних домів, лікарні, встановлення дитячих майданчиків, закупівлі обладнання та ін.

Читайте також: Мер Жовкви звільнив головного лікаря місцевої лікарні, де після перебоїв з електропостачанням загинуло двоє пацієнтів.

Така велика кількість заявок підтверджує те, що ми спільно працюємо на розвиток територіальної громади. Чекаємо оголошення результатів та продовжуємо працювати над іншими проектами”, – йдеться у дописі.

Як зазначили в Інституті розвитку громади Жовкви, загальна вартість усіх поданих проектів 14 112 978 млн. грн. За пріоритетами:- Освіта – 4 488 935 млн. грн;- Охорона здоров’я – 1 933 527 млн. грн;- Вуличне освітлення – 2 632 408 млн. грн;- Інші пріоритети – 5 058 108 млн. грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.